O nas

City Taxi - tradycja i bezpieczeństwo

Nasza historia sięga roku 1996, kiedy to pierwszy raz pojawiliśmy się na ulicach Warszawy pod nazwą ?Smirnow Taxi?.

Dzięki naszej determinacji zdobyliśmy zaufanie Warszawiaków, którzy docenili profesjonalizm i rzetelność naszej korporacji.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, komfort i indywidualne podejście do klienta. Od początku naszej działalności ogromny nacisk kładziemy na ogólny rozwój. Ciągle rosnące zainteresowanie naszymi usługami pozwoliło nam zainwestować w nową flotę. W chwili obecnej mamy ponad 400 samochodów. Usprawniliśmy również centralę, aby nasze usługi były realizowane płynnie, w miłej atmosferze.

o nas
o nas

City Taxi - tradycja i nowoczesność

Nasi kierowcy to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają topografię miasta, co pozwala na szybki, bezproblemowy przewóz pasażerów.

Prężny rozwój technologiczny motywował nas do działania. Wychodząc naprzeciw potrzebom udoskonaliliśmy system płatności oraz pojawiliśmy się w nowych mediach, aby ułatwić dostępność naszych usług. Pod nazwą ?City taxi? istniejemy od 2000 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni i zawsze bezpieczni, a nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie.

Podróżuj z City Taxi. Zamawiaj tak, jak lubisz.


logo
fb

^góra

CityTaxi © 2019